سؤالات متداول

خیر. برای خرید از فروشگاه آنلاین کتابسرای میردشتی عضویت در سایت الزامی نیست. البته عضویت در سایت بسیار ساده است و صرفاً با نوشتن ایمیل و انتخاب یک رمز ثبت نامتان تکمیل می‌شود.

در این صفحه (کلیک کنید) برایتان آموزش کاملی در رابطه با نحوه‌ی ثبت سفارش قرار داده‌ایم.

در حال حاضر هزینه‌ی ارسال با پست رایگان است.

 پس از اتمام مراحل خرید می‌توانید از طریق منوی سفارشات، فاکتور سفارش خود را مشاهده کنید. برای دسترسی به این صفحه کافی است از نوار بالای صفحه در فروشگاه آنلاین کتابسرای میردشتی روی گزینه‌ی (حساب من) کلیک کنید؛ سپس گزینه‌ی (سفارشات) را انتخاب کنید.

خیر، پس از پایان فرایند ثبت سفارش و مراحل پرداخت، فاکتور برایتان ارسال خواهد شد و تغییر اطلاعات آن امکان‌پذیر نیست.

چنانچه مراحل ثبت سفارش خود را انجام داده‌اید و پرداخت بانکی نیز صورت گرفته است، اگر تمایل دارید محل تحویل سفارشتان را تغییر دهید لازم است با دفتر پخش به شماره‌ی ۶۶۴۹۰۶۶۰ تماس بگیرید.

بله. بدین‌منظور کافی است هنگام ورود اطلاعات پستی، آدرس فرد دیگری را وارد نمایید. بدین‌ترتیب پس از تکمیل مراحل ثبت سفارش و پرداخت اینترنتی، کالای خریداری‌شده‌ی شما به آدرس درج‌شده پست خواهد شد.

بله، به منظور خرید حضوری می‌توانید به آدرس دفتر پخش رجوع کنید.

تهران – خیابان انقلاب – خیابان فخر رازی – بعد از تقاطع لبافی‌نژاد – نبش کوچه‌ی ماستری فراهانی – پلاک ۱۱– طبقه اول – واحد ۱

بله، چنانچه تمایل دارید سفارشتان را خودتان تحویل بگیرید، یا برای تحویل آن پیکی از سوی خودتان بفرستید، ابتدا مراحل خرید را تکمیل کنید و سپس با دفتر پخش تماس بگیرید تا هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

این اتفاق ممکن است به دلایل گوناگونی رخ دهد، اما جای نگرانی نیست. تمام تراکنش‌های ناموفق از سوی بانک طی ۷۲ ساعت اصلاح خواهند شد و بانک مبلغ پرداختی شما را به صورت خودکار به حسابتان عودت می‌دهد.

آواتار موبایل
Main Menu x